امروزه آنقدر سطح دانش اکثریت کاربران بالا رفته است که می توانند پس از مدت کوتاهی کار با دنیای مجازی اینترنت به محیط و نرم افزارهایی که در آن نیاز است پی ببرند. برای مثال همه کاربران می دانند برای جست و جو در اینترنت باید از مرورگر استفاده کنند و تقریبا بیش از نیمی از کاربران هم هستند که می دانند برای دریافت فایل از اینترنت که همان دانلود نام دارد بهتر است تا از نرم افزارهای مدیریت دانلود یا همان Download Manger بهره بگیرند. مهم ترین خصوصیت این نرم افزارها افزایش سرعت دانلود و دادن امکان Resume به دانلود فایل هاست. تعداد این نرم افزارها آنقدر بالاست که بسیاری از کاربران سردرگم می شوند اما می توان گفت که بیشتر آن ها تقریبا در موارد زیادی شبیه به هم عمل می کنند و تنها در مواردی خاص با هم متفاوت هستند. یکی از این نرم افزارها که از اولین نسخه ویندوز یعنی ویندوز 95 تا آخرین نسخه ارائه شده یعنی ویندوز 7 را پشتیبانی می کند MetaProducts Mass Downloader نام دارد.
این نرم افزار هم مانند تمامی نمونه های مشابه تمام پهنای باند اینترنت را به کار می گیرد تا نهایت سرعت در انتقال اطلاعات از سرور مبدا به کلاینت مقصد اعمال شود. پشتیبانی از انواع پروتوکل های موجود به همراه وجود تکنولوژی Multi Channel از مهم ترین خصوصیات این ابزار به شمار می روند.
قابلیت مرور محتوبات فایل های زیپ قبل از دریافت فایل ، سازگاری با مرورگرهای رایج موجود و همچنین استفاده بسیار آسان و راحت از نرم افزار از دیگر امکاناتی است که کاربران می توانند پس از دانلود MetaProducts Mass Downloader به آن دست پیدا کنند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار MetaProducts Mass Downloader v3.8.5.835 :
- سازگاری با اکثر پروتوکل های موجود
- امکان مشاهده محتوبات فایل های زیپ قبل از دریافت کامل آن
- FTP Browser داخلی نرم افزار
- سرعت بسیار بالا در برقراری ارتباط با سرور های FTP
- نهایت سرعت در دانلود فایل ها
- امکان استفاده از Drag & Drop
- امکان مدیریت و ایجاد تغییرات در واسط کاربری نرم افزار
- قابلیت زمان بندی دانلود ها
- استفاده فوق العاده آسان از نرم افزار
- سازگار با تمامی نسخه های ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : پس از نصب نرم افزار فایل Patch.exe را در محل نصب نرم افزار کپی کرده و پس از اجرا اقدام به کرک کردن نرم افزار نمائید.

 قیمت: 19.95 دلار آمریکا
 دانلود -  3.16 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 تصویری از محیط برنامه سایت سازنده
 لینک منبع