بسیاری از ما بر این عقیده هستیم که ویرایش و تدوین موزیک ها شاید کار سختی باشد اما با استفاده از نرم افزارهای گوناگونی که در این زمینه موجودند می توان با نهایت دقت حرفه ای ترین تدوین ها را انجام داد. Digital Audio Editor ابزاری قدرتمند در زمینه ویرایش و تدوین فایل های صوتی به شمار می رود. نرم افزاری قدرتمند که در عین سادگی قابلیت های فراوانی را در خود جای داده است که هریک می توانند در قوی تر شدن کار تدوین کمک زیادی کنند. پشتیبانی از انواع فرمت های مختلف خصوصیتی است که در اولین نگاه در این نرم افزار دیده می شود ؛ کاربر با استفاده از این قابلیت می تواند بسته به نیاز خود فایل صوتی مورد نظر را انتخاب و برای ویرایش آن اقدام کند.
این ابزار امکان ساخت موزیک را هم به کاربر می دهد ،‌ حرفه ای های تدوین و ویرایش می توانند با امکاناتی نسبتا قدرتمند و با استفاده از Digital Audio Editor زیباترین موزیک ها را خلق کنند.
واسط گرافیکی نرم افزار هم دلیل خوبی است تا کاربر به این نتیجه برسند که این ابزار به ظاهر ساده امکاناتی قدرتمندی دارد که همگی به سادگی قابل استفاده و بهره وری می باشد. وجود بیش از 10 مدل از انواع افکت ها نکته بعدی است که دستان یک کاربر را برای سلیقه ای تر کردن کار ویرایش باز می گذارد. قابلیت ضبط از انواع ورودی ها و همچنین ذخیره سازی با فرمت دلخواه و یا حتی رایت برروی انواع لوح های فشرده به صورت دیسک های صوتی هم از جمله خصوصیاتی است که در اکثر نرم افزارهای مشابه به چشم می خورد. حجم پائین نرم افزار Digital Audio Editor می تواند دلیل خوبی باشد تا شما کاربران این نرم افزار را دانلود کرده و از امکانات آن بهره مند شوید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Digital Audio Editor v7.6.0.103 :
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- واسط کاملا گرافیکی نرم افزار
- وجود انواع مختلفی از افکت های صوتی
- ذخیره سازی با نهایت کیفیت
- پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج
- قابلیت ذخیره سازی برروی هارد دیسک یا رایت برروی لوح های فشرده
- امکان سازگاری با انواع ورودی ها
- تبدیل فرمت های مختلف به یکدیگر
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...
 

طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی نرم افزار استفاده کنید. در قسمت Name هر اسمی را می توانید وارد کنید. 

 قیمت: 24.95 دلار آمریکا
 دانلود -  8.66 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com 
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده لینک منبع