4Videosoft Sansa Video Converter نرم افزاری برای تبدیل فرمت های مختلف ویدئویی به یکدیگر است. این نرم افزار کارآمد و متوسط از نظر حجم با سرعت بالا فایل های ویدئویی را به فرمت دلخواه تبدیل می نماید. تبدیل فایل های ویدئویی به فایل های صوتی که همان استخراج صدا از تصویر است یکی از قابلیت های جالب این نرم افزار به شمار می رود. سرعت بسیار بالا هم در اجرا و هم در هنگام تبدیل نکته ای مهم برای همه کاربران تلقی می شود و این نرم افزار با بهینه سازی های قسمت های مختلف سرعت تبدیل را بسیار افزایش داده است.
پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج برای کاربران اهمیت زیادی دارد ؛ چرا که کاربران همیشه سعی می کنند با انتخاب یک نرم افزار فرمت های مختلف ویدئویی را تبدیل کنند و چون 4Videosoft Sansa Video Converter اکثر فرمت های رایج رو پشتیبانی می کند برای این دسته از کاربران بسیار مفید است. سازگار با سیستم های قابل حمل صوت و تصویر نظیر iPod، iPhone، PSP، Zune، Xbox، Sony Walkman و از این دست یکی دیگر از قابلیت های کلیدی این نرم افزار به شمار می رود.
البته قابلیت های مهم این نرم افزار به همین جا ختم نمی شود چرا که قابلیت های ساده ای هم برای ویرایش در این نرم افزار گنجانده شده است ، قابلیت Crop کردن ویدئو ها ، امکان ویرایش و دادن افکت به آن ها ، بریدن قسمت های مختلف ویدئویی و قابلیت های کوچک و بزرگ دیگر که در یک نرم افزار ساده می تواند بسیار مفید باشد.


قابلیت های کلیدی نرم افزار 4Videosoft Sansa Video Converter v3.2.06 :
- سرعت بالا در تبدیل فرمت ها
- پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج
- سازگار با انواع سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل
- امکان جداسازی صوت از ویدئوها به وسیله تبدیل فیلم ها با صوت ها
- قابلیت ویرایش ساده با امکانات ساده
- قابلیت قرار دادن Watermark
- استفاده بسیار آسان از نرم افزار
- قابلیت چسباندن چند کلیپ به یکدیگر
- پلیر داخلی نرم افزار
- قابلیت برش بخش های مختلف فایل های ویدئویی
- امکان دادن افکت به فیلم ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

 

طریقه فعالسازی : برای کرک کردن کافیست پس از نصب نرم افزار فایل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار در پوشه dll کپی نمائید.

 قیمت: 21.95 دلار آمریکا
 دانلود -  7.42 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 تصویری از محیط برنامه سایت سازنده
 لینک منبع