زمانی که در مورد مبدل ها صحبت می شود ، یکی از مواردی که بسیار به چشم می آید و اهمیت زیادی دارد و البته کاربران هم به آن توجه ویژه ای دارند عدم افت کیفیت است. در تبدیل فیلم ها و فایل های صوتی کاربران همیشه سعی می کنند بدون این که کاهشی در خروجی مشاهده شود کار تبدیل را انجام دهند. در میان صدها نرم افزاری که در این زمینه وجود دارند شاید تعداد کمی از آن ها باشند که بدون هیچ گونه تغییری فایل ورودی را به خروجی ببرند و اکثر این نرم افزار با حداقل کاهش کیفیت فایل خروجی را ذخیره می کنند.
ConvertHQ از جمله کامل ترین نرم افزارهایی است که علاوه بر پشتیبانی تقریبا تمامی فرمت های رایج در زمینه صوت و تصویر قادر است تا بدون هیچ گونه کاهشی در کیفیت کار تبدیل را انجام دهد. این ابزار کامل و قدرتمند از واسط کاربری بسیار جذابی هم بهره می برد که دسترسی به منوها و بخش های مختلف نرم افزار را آسان می سازد.
High Quality یعنی بالاترین کیفیتی که می توان در فیلم ها به کار برد و در هنگام تبدیل هم برای کاربران اهمیت ویژه ای دارد که همان کیفیتی که در ورودی داشته اند را با فرمتی دیگر در خروجی دریافت کنند ؛ ConvertHQ قادر است این خواسته را به سادگی فراهم کند. بهینه سازی در هنگام تبدیل برای دارابودن بالاترین کیفیت در کنار کمترین حجم از دیگر قابلیت هایی است که در این نرم افزار تعریف شده است. پشتیبانی از انواع سیستم های قابل حمل و فرمت های پشتیبانی شده توسط آن ها از جمله خصوصیاتی است که می توان در ConvertHQ مشاهده نمود. امکان زمانبدی تبدیل فایل ها هم از دیگر امکانات جالب این نرم افزار است. این نرم افزار حجم مناسبی هم نسبت به قابلیت ها دارد ؛ پیشنهاد می کنیم این ابزار جدید را دریافت کرده و از تبدیل با نهایت کیفیت در خروجی فایل ها بیشترین استفاده را از نرم افزار ببرید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ConvertHQ v1.1.1.1 :
- بهترین کیفیت در خروجی
- بهینه سازی فایل ها در هنگام تبدیل
- پشتیبانی از انواع سیستم های صوتی و تصویری قابل حمل
- پشتیبانی از انواع فرمت های صوتی و تصویری
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- واسط کاربری جذاب
- امکان مدیریت تنظیمات بخش های مختلف نرم افزار
- قابلیت تغییر اندازه تصاویر و کیفیت صوت و تصویر
- قابلیت زمان بندی تبدیل ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

 طریقه فعالسازی : فایل موجود در پوشه کرک را در محل نصب نرم افزار کپی نمائید.
 قیمت: 24.95 دلار آمریکا
 دانلود -  30.79 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 تصویری از محیط برنامه سایت سازنده
 لینک منبع