با توجه به وجود فرمتهای تصویری بسیار متنوع ، نیاز کاربران به برنامه های مبدل بسیار زیاد شده تا بتوانند فایلهای تصویری را به فرمتهای دلخواه و مورد استفاده خود تبدیل کنند. اکثر برنامه های موجود در بازار که برای امر تبدیل استفاده می شوند پولی بوده که به زحمت و تلاش دوستان شما و به عشق شما کاربران عزیز توسط دوستان عزیز در گروه آسان دانلود کرک شده و بصورت کاملا رایگان به شما هدیه می شود. اما نرم افزار Free Video Converter همان طور که از اسمش مشخص است یک نرم افزار تبدیل کاملا رایگان است که ما آن را به شما معرفی می کنیم و امیدوار هستیم که از آن استفاده کنید و فایلهای خوتان را با لذت تبدیل و تماشا کنید. تبدیل فرمتها به یکدیگر یک امر و حفظ کیفیت در زمان تبدیل یک مقوله دیگر است که برای کاربران بسیار اهمیت دارد. این نرم افزار برای تبدیل فایلهای ویدئویی از فرمتهای AVI, FLV, MP4, MPEG, WMV, DivX, Xvid, H.264, MKV, 3GP و سایر فرمتهای ویدئویی معروف به یکدیگر استفاده می شود. همچنین Free Video Converter به عنوان یک مبدل برای تبدیل فرمتهای AVI، MP4 و FLV به فرمت صوتی MP3 نیز استفاده می شود.این برنامه همچنین شما را قادر می سازد تا فایلهای تصویری را از سایت یوتیوب و دیگر سایتهای محبوب اشتراک فیلم دریافت کنید.

فرمتهای پشتیبانی شده توسط برنامه Free Video Converter
فرمتهای ورودی :
- فرمتهای تصویری : AVI (Divx, Xvid, etc.) , DV AVI , MP4 , FLV (YouTube video, etc.) , WMV , H.264 , ASF , 3GP, 3GPP , MPEG , MOV , MKV , MJPEG , RM, RMVB (RealMedia) , M2T , MTS , M4V و بسیاری دیگر.
- فرمتهای صوتی : MP3 , WAV , WMA , OGG , FLAC , AAC , APE
فرمتهای خروجی :
- فرمتهای تصویری : AVI (Divx, Xvid, etc.) , DV AVI , MP4 , WMV , H.264 , FLV , 3GP, 3GPP , MOV , MPEG M2T , MTS , M4V , RM, RMVB (RealMedia) , HD videoو ویدیو برای یوتیوب و دیگر سایتهای اشتراک گذاری ویدئویی .
- فرمتهای صوتی : MP3 , WAV , WMA , OGG , FLAC , AAC , APE
- فرمتهای عکس : JPEG , BMP , PNG , GIF

قابلیتهای کلیدی نرم افزار Free Video Converter v1.0 :
- تبدیل فایلهای ویدئویی و صوتی بین فرمتهای avi, flv, mp4, h264, mpeg, DivX, Xvid, mov, mkv, 3gp, wmv, rm, m2ts, mp3, flac, wma
- فرآیند ویدئو HD با تنظیمات از پیش تنظیم شده برای تبدیل فایلهای ویدئو HD
- دانلود و تبدیل فیلم از یوتیوب و دیگر سایتهای محبوب اشتراک فیلم
- اعمال بسیار آسان تنظیمات برای کیفیت فایلهای خروجی
- امکان ادغام ویدئو کلیپها و یا تقسیم آنها به چندین تکه
- مشخص کردن یک قسمت از فیلم جهت تبدیل
- استخراج آهنگ از فیلمها و ذخیره آنها در فرمتهای رایج صوتی
- رابط کاربری آسان و تکنولوژی پردازش ویدئو و فیلم با کیفیت عالی
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...


 قیمت:  رایگان
 دانلود -  19 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com 
 سایت سازنده
 لینک منبع