رایت یک دی وی دی فیلم مستلزم استفاده از یک نرم افزار برای رایت قطعه فیلم ها به یک دی وی دی فیلم با فرمت استفاده شده در آن ها است. Sonne DVD Burner نرم افزاریست که می تواند در این زمینه بسیار راه گشا باشد. ابزار قدرتمند و مفید که توانایی رایت انواع دی وی دی فیلم ها را داشته و می تواند فرمت های مختلف را پشتیبانی کند. این ابزار سریع همچنین از واسط کاربری ساده اما جذابی بهره می برد که به کاربران کمک می کند تا راحت تر به خواسته های خود دست پیدا کنند.
این ابزار جالب قابلیت این را دارد که ویدئوها را ابتدا Capture کرده و سپس به صورت مستقیم و طی فرآیند تبدیل به یک دی وی دی تبدیل کند ؛ طوری که خروجی قابلیت پخش برروی انواع پلیرهای خانگی را نیز داشته باشد. در طول ساخت دی وی دی فیلم کاربر می تواند با استفاده از امکاناتی که در نرم افزار Sonne DVD Burner قرار داده شده است برای هریک از فیلم هامنویی اختصاصی هم طراحی و سپس رایت کند تا در هنگام مشاهده کاربر بتواند به سادگی از منوها فیلم ها را مدیریت کند.
این نرم افزار همچنین قابلیت هایی نظیر رایت انواع ایمیج های رایج و همچنین رایت دی وی دی هایی که به اصطلاح Rip شده و برروی هارددیسک ذخیره شده اند را دارا می باشد. می بینیم که یک نرم افزار شاید در نگاه اول بسیار ساده و کوچک باشد اما همین ابزارها هم گاهی می توانند کارهای بزرگی را انجام دهند.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Sonne DVD Burner v4.2.0.1.2010 :
- ساخت دی وی دی فیلم
- پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج
- قابلیت ساخت منو برای فیلم ها
- امکان رایت ایمیج ها
- قابلیت رایت فولدرهای VIDEO_TS که در دی وی دی ها استفاده می شوند
- قابلیت رایت مستقیم از Capture کردن فیلم ها
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ... طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی نرم افزار استفاده کنید.

 قیمت: 29.95 دلار آمریکا
 دانلود -  51.44 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com 
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده لینک منبع