تبدیل فرمت های صوتی و تصویری امری است که هیچ گاه نمی توان از کنار آن عبور کرد چراکه کمتر سیستم پلیری پیدا می شود که بتواند تمام فرمت ها را پشتیبانی کند ؛ اصلا این طور بگوئیم که هیچ پلیری نیست که بتواند تمام فرمت های رایج را پشتیبانی کند و حتی قدرتمندترین پلیرها هم برای مثال نمی توانند فرمت MKV را پشتیبانی کنند. بسیاری از فرمت های دیگر هم هستند که ویدئو پلیرهای خانگی قابلیت پشتیبانی از آن ها را ندارند در اینجاست که تنها چاره ی کار تبدیل فرمت ها به یکدیگر است. ساخت دی وی دی فیلم یا VCD هم گزینه مناسبی که بازهم همان تبدیل فرمت ها در این نوع تبدیل انجام می پذیرد.
Video Convert Premier نرم افزاریست که تمامی امکانات لازم برای تبدیل فرمت های مختلف به یکدیگر و همچنین ساخت انواع فیلم های دی وی دی و VCD را فراهم نموده است. این نرم افزار قدرتمند تقریبا از تمامی فرمت های رایج پشتیانی کرده و قابل تبدیل آن ها را به فرمت دلخواه می دهد ؛ واسط کاربری جذاب و سهولت در استفاده از نرم افزار و همچنین سرعت بالا که نقش مهمی در انتخاب کاربران دارد از مهم ترین خصوصیاتی است که در این نرم افزار تعریف شده است.
سازگاری و هماهنگی با اکثر سیستم های چند رسانه ای قابل حمل و پشتیبانی از فرمت های تعریف شده در آن ها از جمله قابلیت هایی است که امروزه با زیاد شدن استفاده از این پلیرها بسیار مورد نیاز می شود. قابلیت تغییر در کیفیت و اندازه تصاویر و همچنین کیفیت صوتی برای بدست آوردن حجم دلخواه هم خصوصیت دیگر Video Convert Premier است. نسخه دهم این نرم افزار می تواند برای تمامی کاربران مفید واقع شود پس پیشنهاد می کنیم این نرم افزار را هم تجربه کنید.


قابلیت های کلیدی نرم افزار Video Convert Premier v10.0.0.2010 :
- سرعت بالا در تبدیل
- لزوم تنها طی 4 مرحله ساده برای رایت یک دی وی دی فیلم
- پشتیبانی از اکثر فرمت های رایج صوتی و تصویری
- قابلیت تغییر کیفیت در هنگام تبدیل
- سهولت در استفاده از نرم افزار
- واسط کاربری جذاب
- قابلیت ساخت دی وی دی و همچنین VCD فیلم
- سازگار با انواع پلیرهای قابل حمل و فرمت های موجود در آن ها
- امکان استخراج صداها از ویدئوها و ذخیره آن ها با فرمت دلخواه
- پخش فایل های صوتی و تصویری در نرم افزار
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7
- و ...

 طریقه فعالسازی : از سریال نامبر برای فعالسازی نرم افزار استفاده کنید.

 قیمت: 29.95 دلار آمریکا
 دانلود -  49.91 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com 
 تصویری از محیط برنامه
 سایت سازنده لینک منبع