X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبریکرک جدید اضافه شد!
با توجه به این که برای استفاده از تمامی قابلیت های ویندوز 7 نیاز به نصب کرک و انواعی از فایل های Patch بوده تا بتوان از این سیستم عامل برای مدت طولانی استفاده کرد امکان از کار افتادن کرک ها قبلی نیز وجود دارد. به همین دلیل کاربرانی که این سیستم عامل فوق موفق را برگزیده اند می بایست در صورت از کار افتادن کرک ها و از بین رفتن License ها نسخه های جدیدی از کرک ها را دریافت کرده و برای فعالسازی سیستم عامل اقدام کنند.
با توجه به درخواست های مکرر کاربران مبنی بر از بین رفتن License فعالسازی برآن شدیم تا تعدادی از کرک های جدید و تست شده را برای دانلود قرار دهیم ، در ادامه مطلب می توانید 5 عدد از این نرم افزارهای فعالسازی را مشاهده و دریافت کنید. دقت داشته باشید که هریک از این نرم افزارها به صورت جداگانه در سایت قرار داده شده اند و می توانید پس از دریافت هریک از آن ها ابتدا لایسنس قبلی را Uninstall نموده و سپس کرک جدید را اعمال کنید. 

طریقه فعالسازی : با توجه به کرک دریافتی می بایست اقدام به فعالسازی نمائید. دقت داشته باشید که می توانید تنظیمات مختلف را در کرک کردن اعمال کنید. کرک 5 که به تازگی ارائه شده و تست هم گردیده به سادگی قابل استفاده بوده و بدون کانکشن اینترنت هم آخرین نسخه از ویندوز 7 را اکتیو می نماید.


 قیمت: رایگان


Windows 7 Loader v1.7.9 by Daz x86 & x64 

 دانلود -  1.22 مگابایت | لینک کمکی
 دانلود کرک شماره 1 -  25.10 مگابایت | لینک کمکی
 دانلود کرک شماره 2 -  2.93 مگابایت | لینک کمکی
 دانلود کرک شماره 3 -  33.06  مگابایت | لینک کمکی
 دانلود کرک شماره 4 -  2.36 مگابایت | لینک کمکی
 دانلود کرک شماره 5 -  1.09 مگابایت | لینک کمکی
 پسورد فایل زیپ : www.asandownload.com
 لینک منبع